Hua Jai Sila

Tor, Sida'nın kocasının gayri meşru oğludur. Annesi Sida tarafından öldürüldükten sonra onlarla birlikte yaşamaya başlar (Tor'un annesini arabasıyla ezer). Tor, Sida, üvey kardeşi Sawit ve kapı komşusu Mingkwan tarafından taciz edilir. Ona karşı nazik olan tek kişi Mingkwan'ın küçük kız kardeşi Mingta'dır. Mingta ve Tor birbirlerine bir düşkünlük geliştirdiler. Kısmen babalarının gayri meşru çocukları oldukları için. Tor'a yiyecek verilmediğinde, Mingta onunla paylaşmak için gizlice yiyecek alırdı. İkisi de birbirine hapsoldu ve birbirlerinin en iyi arkadaşı oldular. Hua Jai Sila Türkçe altyazılı olarak tüm bölümleriyle yer almaktadır. Herkese iyi seyirler.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Tor Thanapob Leeratanakachorn, Fern Nopjira Lerkkajornnamkul, Noon Siraphan Wattanajinda, Ann Siriam Pakdeedumrongrit
IMDB : 8.3
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 1 Yorum

  • Ozlem32Misafir

    En büyük hayal kırıklığı kadın başrol oldu. Dürüst olmak gerekirse, gereksiz bir karakter gibi hissetti. Dramanın ilk yarısında hiçbir eylemi olay örgüsüne hiçbir şekilde katkıda bulunmadı. Bir noktada onun kadın başrol olduğunu neredeyse unutuyordum.


    0

    0