Novoland: Pearl Eclipse 1. Bölüm

Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="9" title="false" description="false"]
Bölümü beğendiniz mi?
Novoland: Pearl Eclipse Novoland: Pearl Eclipse 1. Bölüm
Novoland: Pearl Eclipse
Dizinin Sayfasına Git
Dizinin Diğer Bölümleri
Bölüm Bilgileri
izlenme
18 Haziran 2022
Türkçe Altyazılı
Yorumlar 5 Yorum
 • CdrammMisafir

  Novoland evreninde geçen güzel, karanlık ve trajik bir romandan uyarlanmıştır. Suçluluk, takıntı, aşk ve üç ana kahraman Fang Jianming, İmparator Dixu ve Fang Haishi’yi ayrılmaz bir şekilde birbirine bağlayan kadere karşı mücadeleyi konu alıyor. Olay örgüsü ve birçok karakter romandan belirgin bir şekilde sapsa da, kaderimizi seçebileceğimiz ancak kaderin üstesinden gelemeyeceğimiz ana mesajı devam ediyor.


  0

  0
 • YağmurMisafir

  Xu Kai Cheng’in oyunculuğu biraz şüpheli. Karakteri zor bir dönemden geçiyor ve ona biraz anlam katmak isterken ona sempati duymamı sağlamalı. Ancak, sadece bir sinir krizi geçiriyormuş gibi hissediyor. Onun hissettiklerini hissetmiyorum. Sanki XKC ve dizi bana ne olduğunu anlatıyor ama göstermiyor.


  0

  0
 • YarenMisafir

  Bu drama herkes için değil.

  Ama açık fikirli ve açık kalpli insanlar içindir. Çünkü bu drama size ihtiyacınız olan hikayeyi veriyor ama belki de istediğiniz hikayeyi vermiyor.


  0

  0
 • Nemr2Misafir

  Bu drama izlemeye değer ve bu tipik bir aşk hikayesi değil. Bu dramada sevginin, arkadaşlığın, zorluğun, fedakarlığın, anlayışın, acının vb. farklı türlerini öğreniyorsunuz. Karakterin gelişimini ve olay örgüsünü seviyorum.


  0

  0
 • HiraMisafir

  Neden açılmıyor?


  0

  0