Dizi Arşivi

Shu ve Wei eyaletleri savaşta. Shu, hatalı istihbarat nedeniyle önemli bir şehir için verdiği savaşı kaybetti. Sonuç olarak, Chen Gong (kod adı Baidi) adlı Wei'deki casuslarının Shu'ya ihanet ettiği varsayılır. Bir istihbarat subayı, Xun Xu, neler olduğunu araştırmak ve Chen Gong'u öldürmek için Wei'ye gönderilir. Ancak Xun Xu, Chen Gong'a tamamen güveniyor ve araştırmaları sayesinde bir Wei casusunun Shu'nun istihbarat teşkilatına sızdığını ve Chen Gong'un mesajlarını değiştirdiğini öğreniyorlar. Sadece casusun kod adının Zhulong olduğunu biliyorlar ama kim olduğu hakkında hiçbir fikirleri yok. Bunun da ötesinde, Xun Xu ve Chen Gong'un ikincisinin hain olmadığına dair hiçbir kanıtı yok. Chen Gong her iki tarafça da araştırılırken, Chen Gong'un kıdemli bir Wei askeri istihbarat subayını öldürmesi için sessizce bir plan yaparlar ve bir görevdeyken onun kimliğini üstlenirler. Wei'nin görevi, Shu'nun en yeni silah tasarımlarını Wuxian Tarikatı ile işbirliği yaparak çalmak. Aynı zamanda, Xun Xu Shu'ya dönecek ve Chen Gong'un öldüğünü bildirecek ve Zhulong'u dışarı atacak. Bu nedenle, Chen Gong, Zhulong'un kimliğini öğrenebilme umuduyla Wuxian Tarikatına sızmak için bir Wei subayı olarak kılık değiştirir. Ancak tarikat lideri, Zhulong'un istihbaratı nedeniyle Chen Gong'un Baidi olduğundan şüpheleniyor. Xun Xu'ya gelince, Shu'nun siyaset nedeniyle 2 kampa bölünmüş istihbarat teşkilatında kime güvenebileceğini bilmeden soruşturmalarında engellerle karşılaşıyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Chen Kun, Bai Yu, Nie Yuan, Yin Zhu Sheng, Chang Yuan, Angelababy
Tür : Tarih, Gizem, Suç, Savaş
(IMDb: 7.5)
Yue Zi adında bir hizmetçi, metresi Bai Yin ve Yang Xiao'yu evlilikte birleştirmeye çalıştı ama yanlışlıkla metresinin nişanlısı Yang Xiao'ya aşık oldu. İkisi, ebeveynlerinin ölümlerinin ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için birlikte çalıştılar ve bir ticaret yolunu restore ederek renkli, tatlı ve kalıcı bir hikaye yarattılar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Jade Cheng, Wang Run Ze, Shao Xing Ying, Lin Feng Song, Xiong Yue Xi, Ren Yin Song
Tür : Tarih, Romantik, Komedi, Gizem
(IMDb: 8.6)
Dizi, iki ana kadın karakter hakkındadır. Bunlardan biri, Şanghay'da imrenilecek her şeye sahip ünlü bir kadın yazar olan Xu Youyi, kocasının onu aldattığından habersiz, ikiyüzlü bir kadınla karşılaşan isimsiz bir mektup rüyasının gerçeğini ortaya çıkarana kadar büyüleyici güzel ve mutlu bir ailedir. Aile, zaferinin kurtarılamayacak şekilde parçalandığını düşünüyor. Bir diğeri, fotoğraf stüdyosu sahibi kılığında, yalnız, kayıtsız, şehirde dolaşan, hayatın “gökyüzü”nü arayan, bu arada şehirdeki tek “sıcaklığı” arayan bir kadın suikastçı Yan Wei.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Zhang Nan, Annie Sun, Liu Zhi Yang, He Feng Tian, Zhou Da Wei, Qiao Jun Da
Tür : Gerilim, Gizem, Tarih, Romantik
(IMDb: 8.1)
Kore draması Pinocchio, annesi, itfaiyeci babası Ki Ho Sang (Jung In Ki) ve ağabeyi Ki Jae Myung (Yoon Kyun Sang) ile uyumlu bir ailede yaşayan Ki Ha Myung'un (Lee Jong Suk) hikayesini anlatıyor. Babası ve itfaiyeci arkadaşları yangına müdahale etmeye çalışırken bir fabrika patlamasında öldükten sonra hayatı tamamen değişir. MCS muhabiri Song Cha Ok liderliğindeki medya, Ha Myung'un babasını ölümler için bir günah keçisi haline getirdi. Cadı avının kurbanı olan Ha Myung'un annesi, küçük oğlu Ha Myung ile uçurumdan atlayarak hayatına son vermeye karar verdi. Ha Myung intihar girişiminden mucizevi bir şekilde kurtuldu ve sahile yakın yaşayan yaşlı bir adam Choi Gong Pil (Byun Hee Bong) tarafından bulundu. Yaşlı adam, Ha Myung'u yıllar önce ölen en büyük oğlu Choi Dal Po ile karıştırdı. Ha Myung'u evine götürdü ve ona kendi oğlu gibi davranıyor. Choi Gong Pil, Ha Myung'u yasal olarak evlat edindi ve adını Choi Dal Po olarak değiştirdi. Yıllar sonra, Choi Gong Pil'in ikinci oğlu karısından boşanır ve kızı Choi In Ha (Park Shin Hye) ile birlikte sahil köyüne gelir. Choi In Ha, yalan söylerken hıçkırmasına neden olan Pinokyo Sendromu adlı kurgusal bir sendromdan muzdariptir. Choi In Ha, annesi Song Cha Ok'un yolundan giden bir muhabir olmayı hedeflemektedir. Öte yandan Ha Myung, bir haber muhabiri olarak babasının ölümünün ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaya söz verdi. Kore draması Pinocchio Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle sizlerle! Keyifli seyirler dileriz.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Lee Jong Suk, Park Shin Hye, Lee Yoo Bi, Kim Young Kwang, Jin Kyung, Lee Pil Mo
Tür : Romantik, Komedi, Gerilim, Gizem
(IMDb: 8.5)
Yasadışı bir 'gece kuryesi' So Jungho takma adı 'Healer' (Ji Chang Wook), hevesli bir gazeteci 'Chae Youngshin' (Park Min Young) ve ünlü bir gazeteci Kim Munho (Yoo Jitae), belli sebepler yüzünden bir araya getirilir. 1992'de meydana gelen olay! Geçmişteki olay ve günümüzün müteakip cinayetleriyle ilgili gerçeği ortaya çıkarma arayışlarında, medya seçkinleriyle savaşan ve meydan okuyan dürüst muhabirlere dönüşüyorlar. Healer Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle AsyaKing kalitesiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Ji Chang Wook, Park Min Young, Yoo Ji Tae, Kim Mi Kyung, Park Sang Won, Do Ji Won
Tür : Aksiyon, Gerilim, Gizem, Romantik
(IMDb: 8.1)
I Hear You Voice, alaycı bir avukat olan Jang Hye Sung (Lee Bo Young) ve diğer insanların düşüncelerini okuyabilen genç bir adam olan Park Soo Ha'nın (Lee Jong Suk) hikayesini anlatıyor. İkisi de çocuklarla aynı korkunç olayın parçasıydılar ama sonunda ayrıldılar. Soo Ha, hayatını tekrar Hye Sung'u bulma umuduyla geçirir ve kafasında onun nasıl olacağına dair bir fanteziye tutunur. Dehşet verici bir şekilde, onu bulduğunda, hayal ettiğinin tamamen tersidir. Ama geçmişinden bir adam onu tehdit ederken, Soo Ha ne pahasına olursa olsun Hye Sung'u korumaya hazırdır.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Kim Ga Eun, Lee Bo Young, Lee Da Hee, Lee Jong Suk
Tür : Gizem, Suç, Romantik, Doğaüstü
(IMDb: 7.7)
Memorist, insanların anılarını sadece dokunarak okuma yeteneğine sahip Dong Baek adında popüler bir polis memuru hakkında bir hikayeyi konu almaktadır. Ayrıca yasaları çiğneyen suçluları tutuklamak ve cezalandırmak için kendi yöntemleri var. Dong Baek, genç kızların kaybolması ve ölümüyle ilgili olay nedeniyle, çok yetenekli ama kibirli bir suç profili uzmanı olan Başkomiser Han Sun Mi ile çalışıyor. Daha sonra, her şeyin arkasındaki gerçek beyni bulmak için bitmeyen bir soruşturmaya girerler. Memorist Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle yer almaktadır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Lee Se Young, Yoo Seung Ho, Jo Sung Ha, Ko Chang Seok, Yun Ji On, Jeon Hyo Sung
Tür : Aksiyon, Gerilim, Gizem, Doğaüstü
The King: Eternal Monarch, iki paralel dünya hakkındaki hikayeyi anlatan bir fantezi-romantik dramadır. İmparator Lee Gon (Lee Min-ho) iki dünya arasındaki sınırı geçer. Orada dedektif Jeong Tae-eul (Kim Go-eun) ile tanışır. Peki hikayelerinin sonu ne olacak? The King: Eternal Monarch Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizleri bekliyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kim Go Eun, Kim Yong Ji, Lee Min Ho, Woo Do Hwan, Kim Kyung Nam, Jung Eun Chae, Lee Jung Jin
Tür : Gizem, Romantik, Dram, Bilim Kurgu
(IMDb: 7.6)
Otaro'nun daha fazla para kazanma hırsı, çalıştığı bara bir grup kadın arkadaş geldiğinde ve aralarında Namiki Grubu'nun varisi olan Mikoto Namiki (Yuko Araki) olduğunda alevlenir. Ona yaklaşmak için bir plan yapar, ancak gizemli bir kadın (Mugi Kadowaki) ona yaklaşıp onu öperek ölümüne neden olduğunda planları aniden durdurulur. Bir sonraki an mükemmel bir şekilde uyanır ve artık yedi gün geride kaldığını öğrenir. Bunu Mikoto'ya tekrar yaklaşmak için bir fırsat olarak yorumluyor. Her seferinde, işleri kendi lehine çevirmeye çalışsa bile, özellikle Mikoto'nun üvey kardeşi Takauji Namiki'nin (Mackenyu Arata) müdahaleleri nedeniyle bir şeyler ters gider. İşleri kendi lehine çevirmek için Otaro, gizemli kadının ölüm öpücüğünü tekrar tekrar kullanır. Todome no Kiss Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sitemizde yer almaktadır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Yamazaki Kento, Kadowaki Mugi, Mackenyu, Araki Yuko, Sano Hayato, Shison Jun
Tür : Gerilim, Gizem, Romantik, Doğaüstü
Hiiragi Ibuki, bir öğrencinin ölümünden sonra bir sınıf rehin alır. Onların kafasını karıştırır ve bu öğrencinin ölümü için birbirlerinden şüphelenmelerini sağlar. Sınıf, bu öğrencinin ölümünün ardındaki gerçek hikayeyi ortaya çıkarabilecek mi?
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Suda Masaki, Nagano Mei, Hagiwara Riku, Kamishiraishi Moka, Katayose Ryota, Kawaei Rina
Tür : Aksiyon, Gerilim, Gizem, Psikoloji
Filtrele 1319 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori