AsyaKing

(IMDb: 9.8)
Dadong İmparatorluğu, kendi lordlarıyla birlikte 6 özerk devlete sahip 7 fraksiyona bölünmüştür. İmparator Chunxi onlara hükmediyor ama her birinin tahtı istediğini biliyor. Hanedan yönetiminin meşruiyeti Empyrean simgesinden gelir. Aniden kayıp ilan edilen jetonla, devletler arasında onu ele geçirmek için bir mücadele var. Tüm bu kaosun ortasında, 2 büyük dövüş sanatçısı mücadelenin içine çekilir. Onlar Tianshuang Tarikatından Bai Feng Xi ve Fountain Abode'dan Hei Feng Xi. Bai Feng Xi'nin siyasetle hiç ilgisi yok, ancak jeton kazara eline geçti. Böylece, bir hedef haline gelir ve süreçte onu kurtaran Hei Feng Xi tarafından gölgelenir. Peşinde olan gruplardan biri de gizemli bir destekçisi olan Soultaker Sect'tir. Tarikat ayrıca dövüş sanatları dünyasında bir öldürme çılgınlığı yaşıyor. Bai Feng Xi ve efendisi Soultaker Tarikatını durdurmaya çalışırken, kendi kişisel gündemi olan Hei Feng Xi ile karşılaşmaya devam eder. Toplantı sayısı arttıkça onun hakkındaki izlenimi yavaş yavaş değişiyor. Ancak Hei Feng Xi, iddia ettiğinden daha fazlasıdır. 2022 Çin dizilerinden Who Rules the World Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle sizlerle!
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Yang Yang, Zhao Lu Si, Xuan Lu, Leon Lai, Zhang Hao Wei, Liu Rui Lin
Tür : Romantik, Wuxia, Fantastik
(IMDb: 9.7)
Bad Buddy, Taylandlı yazar Afternoon ve -West-'in Behind the Scenes adlı web romanına dayanıyor. Aileleri çocukluklarından beri savaş halinde olan çocukluk komşuları Pran (Nanon) ve Pat (Ohm)'un hikayesini takip ediyor. Ailelerinin iş dünyasındaki sert rekabeti nedeniyle Pran ve Pat, aileleri tarafından neredeyse her yönden birbirlerine karşı kışkırtılmışlardır. Her ikisi de ebeveynlerinin oğullarının başarılarını karşılaştırdığını duyarak ve görerek büyüdüler ve birbirlerini geçmek için gereksiz uzunluklara gittiler. Ancak ebeveynleri çok az şey biliyor, ancak Pran ve Pat, 12 yaşına geldiklerinde ailelerinin aralarında inşa ettiği engelleri yıkmaya başladılar. Pat'in kız kardeşinin karıştığı bir kaza oldu ve onlara yardım etmek için orada olan tek kişi Pran'dı. Olay, ikisinin arkadaş olmasının yolunu bir şekilde açtı, ancak gizlilik içinde. Yüzeyde, ikisi düşman gibi davranmaya devam ediyor, ancak artık birbirlerinden nefret etmiyorlar. Üniversite öğrencisi olduklarında, ikisi yeniden ailelerinin çağlar boyu süren rekabeti ve kendi çetelerinin başgösteren çatışmasıyla karşı karşıya kalırlar. Bad Buddy Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Nanon Korapat Kirdpan, Ohm Pawat Chittsawangdee, Love Pattranite Limpatiyakorn, Milk Pansa Vosbein
Tür : Romantik, Komedi, Okul, Gençlik, BL
(IMDb: 9.6)
Güzel bir resim öğretmeni olan Trinuch, Trinuch'un öğrencisinin başına gelen kaza nedeniyle kibirli ve sinirli bir adam olan Time'ı tanıdı. Bu, Time'ın ondan etkilenmesini sağladı. Onu daha sık görmeye geldi ve Trinuch da ona karşı iyi şeyler hissetmeye başladı. Ancak Zaman, Trinuch'a onu sevdiğini söylemekten korkuyordu çünkü Marisa ile olan eski aşkını hala unutamıyordu. Trinuch, acilen evlenmesi ve çocukları olması gereken bir LGBTQ kardeş olan Thuch ile evlenmeye karar verdi. Thuch'un başkan olarak konumunu korumasının tek yolu buydu. Zaman, Trinuch ile Thuch'un müstakbel gelini olarak tekrar karşılaştı ama duygularını ve Thuch'un sırrını Orachun'dan uzak tutması gerekiyordu. ve Chane, Thuch'un eski erkek arkadaşı, itibar ve para hedeflediği için dahil oldu. 2022 Tayland drama The Love Proposal Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Fern Nopjira Lerkkajornnamkul, Tre Porapat Srikajorn, Toy Pathompong Reonchaidee, Parn Khomkrit Duangsuwan, Yingying Sarucha Petchroj, Ice Athichanan Srisevok
Tür : Romantik, Dram, Aile
(IMDb: 9.2)
Küçük çöpçatan on bin yaşında bir ölümsüzle tanıştığında, bir "koca" yakalarken çöpçatanlık işiyle meşgul olur. Yanguang Immortal Bo Yan (Cao Yuchen) yanlışlıkla dünyadaki evlilikleri alt üst ettiğinde, göklerdeki görevinden indirilir ve ölümlü alemdeki denemeleri deneyimlemek için gönderilir. Gökten düşerken bir çöpçatanlık işinin sahibi olan Shangguan Ya (Tian Xiwei) ile karşılaşır ve bir şekilde onun kocası Chu Ye olur. Bundan sonra, hayatları kaderin kırmızı ipliğiyle birbirine bağlanırken, parlak ve yaramaz Shangguan Ya ve Chu Ye birbirlerine aşık olurlar. Birlikte, evlilikleri kaostan kurtarmak için bir yolculuğa çıkarlar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Cao Yu Chen, Tian Xi Wei, Xiao Yu Liang, Jin Yo Mi, Jing Yan Jun, Xu Yu Lan
Tür : Tarih, Romantik, Wuxia, Fantastik
Zhang Jingmei'nin en seçkin okul Bencheng Koleji'ne transferinin ilk gününde, "kampüs şeytanı" Long Riyi ile karşılaşır. Birbirlerine karşı çekişmeleri, okulun geri kalanını etkileyen bir aşk ilişkisini başlatır. Romantik ve okul türünde beğenilen Çin dizilerinden Dragon Day, You're Dead Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Hou Pei Shan, Anson Qiu, Wei Zhe Ming, Rain Lau, Zhang Shuang Li, Huang Qian Shuo
Tür : Romantik, Gençlik, Okul, Dram
Zhi Nian, onlar lise öğrencisiyken Qing Chun ile tanıştı. Çocukken geçirdiği bir kazadan sonra kazandığı bazı süper güçleri vardır. Qing Chun, onu zorbalardan kurtarmaya çalıştığında buna tanık oldu ama Zhi Nian, olayla ilgili anılarını silmek için güçlerini kullandı. Qing Chun, 4 yıl önce sarhoş olduğunda Zhi Nian'ın ondan faydalandığını varsayana kadar iyi arkadaş oldular. Zhi Nian'ın o zamanlar ona karşı hisleri vardı ama onun yerine Yi Nan ile ilgileniyordu. 4 yıl sonra, Zhi Nian şimdi kendi sermaye şirketi ile oldukça başarılı bir yatırımcı. Qing Chun, popüler bir moda talk show sunucusu ve canlı yayıncısıdır. Bir etkinlik sırasında tekrar buluşurlar, ancak Qing Chun, muhtemelen yaptığı şey için Zhi Nian'dan hala nefret eder. Öte yandan, Zhi Nian, onu hala derinden sevdiği için Qing Chun'a yakınlaşmak istiyor. Ardından, Qing Chun'un babası çöker ve şirketi bir krizle karşı karşıya kaldığında komada kalır. Zhi Nian, Qing Chun'un yanına taşınması ve onu babasının şirketinin yönetimini devralması için eğitme bahanesiyle 100 gün asistanı olması şartıyla yardım teklif eder. Şirketi ayakta tutmak için isteksizce kabul eder. Yi Nan ile daha rahat olurken Zhi Nian'ı sert ve mantıksız olarak görüyor. Zhi Nian, şirketi birlikte döndürmek için Qing Chun'un güvenini kazanabilecek miydi? Meeting You Loving You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür :
(IMDb: 9.2)
Xiao Xiao, en iyi arkadaşı Luo Luo'nun, Luo Luo kaybolmadan hemen önce Lin Shen'in psikolojik danışma merkezini ziyaret ettiğini keşfeder. Lin Shen'in arkadaşının kaybolmasına karışmış olabileceğinden şüpheleniyor. Bu nedenle, Xiao Xiao, Luo Luo'nun nerede olduğuna dair gerekli kanıt ve ipuçlarını elde etmek için merkezinde iş arıyormuş gibi yapar. Xiao Xiao, Lin Shen'in ortağı tarafından işe alınır. Ama Lin Shen onun rolünü görebiliyordu. Xiao Xiao, niyetini itiraf etmek zorunda kalır. Lin Shen'in Luo Luo'nun ortadan kaybolmasıyla ilgisi olmadığını anladığında, arkadaşını bulmasına yardım etmesi için ona yalvarır. Hipnoz yoluyla, Xiao Xiao, aşırı kontrolcü erkek arkadaşından saklanan Luo Luo'yu bulmalarına yardımcı olacak bazı küçük ayrıntıları hatırlayabildi. Dava bittikten sonra, Xiao Xiao ve Lin Shen'in işleri nedeniyle tekrar yolları kesişir. Xiao Xiao, aşk tavsiyesi veren bir ilişki uzmanı olarak işiyle ilgili olduğu için Lin Shen için çalışmaya devam etmek ve psikoloji okumakla ilgilenmeye başlar. Birlikte, önlerine çıkan bazı psikolojik vakaları ele alıyorlar. Birbirlerini daha çok gördükçe aralarında hisler de gelişmeye başlar. Ancak Lin Shen, gölgelerde gizlenen bilinmeyen tarafların hedefi haline geldiğinde tehlike önümüzde uzanmaktadır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Gong Jun, Qiao Xin, Jing Chao, Sun Yi, Zhang Duo, Zhou Qi Qi
Tür : Gerilim, Psikoloji, Romantik, Dram
Bir "ruh eşi" bulmaya kararlı olan He Caihong, bilgili, romantik ve Caihong ile aynı ilgi alanlarını paylaşan genç bir profesör olan Ji Huang'a aşık olur. Ancak annesi Li Mingzhu buna kararlı bir şekilde karşı çıktı ve ideal damadın CaiHong'un bir aile dostu ve çocukluk arkadaşı olan Su Donglin olduğuna karar verdi. Xiafeng'in işsizliği ile, Caihong'un en iyi arkadaşı Han Qing, Xia Feng'in Caihong'un yardımıyla bulunduğu şirkete katılır ve patron tarafından önemli bir konuma getirilir. Cai Hong'un bir diğer en iyi arkadaşı olan Lili'nin güçlü bir rakibi olur. Üçlü dostluk meydan okuyor. Ve Cai Hong, evlat edinildiğini öğrendiğinde, gerçek aşk ve annenin iradesi arasında bir ikilem içindedir. The Gravity of Rainbow Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizleri bekliyor. Herkese iyi seyirler dileriz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür :
(IMDb: 9.1)
Yu Tu okulda en iyi öğrenciydi ve mühendislik ve finans alanında çift anadal yaparak en iyi üniversitelerden birinden mezun oldu. Hayali her zaman uzay araştırmalarıydı ve şimdi bir uzay mühendisi olarak çalışıyor. Ancak Yu Tu, ebeveynleri için daha rahat bir yaşam sağlamak için finans sektörüne katılması gerektiğini düşündüğü için bir kariyer kriziyle karşı karşıyadır. Öte yandan, Jing Jing, bir aktris olarak kariyerinde sorunsuz bir şekilde akıyor. Çok popüler bir yıldız ve çevrimiçi bir oyunun marka elçisi. Jing Jing ve Yu Tu eski sınıf arkadaşlarıydı ama 10 yıl öncesinden beri iletişimlerini kaybettiler. Eskiden ona aşıktı ama o onu reddetti. Jing Jing'in zayıf oyun becerileriyle ilgili olumsuz tanıtım nedeniyle, onayladığı oyun için puanını öğrenmesi ve iyileştirmesi gerekiyor. Oyuna giriş yapmış durumdayken Yu Tu ile bir şans karşılaşması, Jing Jing'e onunla yeniden bağlantı kurma fırsatı verir. Yu Tu oyunda iyi olduğu için, Jing Jing ona bir süre öğretmesini sağlar. Ona karşı duygularını yeniden geliştirir ve doğru kariyer kararını vermedeki mücadelesini hissedebilir. Yu Tu da Jing Jing'e aşık olmaya başlar, ancak onu beslemede yetersiz hisseder. Ünlü oyuncuların yer aldığı romantik Çin dizilerinden You are My Glory Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Dilraba Dilmurat, Yang Yang, Pan Yue Ming, Hu Ke, Wang Yan Lin, Sun Ya Li
Tür : Romantik, Komedi, Yaşam, Gençlik
(IMDb: 9.1)
Diziye Saikhim'in arkadaşı Lita ile tatil alışverişi yapmasıyla başlıyoruz. Saikhim arkadaşının mütevazı evinde kalırken Lita, Saikhim'in Londra'daki gösterişli apartman dairesinde kalacaktı ve Saikhiim'in babasından biraz özgürleşebilmesi için bunu on gün boyunca yapmayı planlıyorlar. Bunun sıkılmış, zengin bir kız hakkında bir hikaye olduğunu düşünebilirdi, ama yanılırdı. Dizifon.com adresinde yer almaktadır. İşler hızla kontrolden çıktı. Lita'nın Saikhim'in kaldığı süre boyunca kiraladığı evin, evi aldatan kız arkadaşı için gelin evi olarak satın alan Kaokla'ya ait olduğu ortaya çıktı. Lita ayrıca Saikhim'i, Kaokla'nın arkadaşının yazıştığı bir flört (bağlantı) uygulamasına kaydettirmişti, bu yüzden Kaokla onun kötü bir kız olduğuna inanıyor. Kız arkadaşının kendisini aldattığını öğrendiğinde onunla ilk kez karşılaşır ve onu evde aramaya çıkar ama onun yerine Saikhim'i bulur. Her iki taraftaki sürprizi hayal edin! Bad Romeo 2022 Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür :
Filtrele 1178 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori