AsyaKing

(IMDb: 7.4)
Bir kolej aşk hikayesi, alışılmadık bir kız ile bilim ve teknolojide bir deha olan heteroseksüel bir okul yakışıklısı arasındaki güçlü bir toplantıyı takip eder. Sanki seninle tanıştığım andan itibaren sazan bana geldi. *Sazan iyi şansı simgeleyen bir balıktır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Estelle Chen, Qiu Hong Kai, Wang Yi Ran, Zhang Xiao Yu, Tan Jia Tai
Tür : Romantik, Komedi, Okul, Gençlik
(IMDb: 8.2)
"When We Were Young", Yan Sheng'in aynı adlı web romanına dayanan bir Çin web dramasıdır. 1996 yılında yaşayan Yang Xi (Wan Peng) yaz tatilini uzun mesafe koşusu için harcıyor. Bir gün, rekabet etme şansını mahveden bir bisiklet hırsızını kovalarken bir laboratuvar patlaması sonucu yaralandı. Okul yılı başladığında, yeni bir transfer öğrencisi tanıtılır, Hua Xiao (Hou Ming Hao). Sıcak kanlı bir dış görünüşü olan zeki ve güvenilir bir öğrencidir. Ancak Yang Xi, kazasının suçlusu olduğunu ve sınıf başkanlığına aday olduğunu anladığında yeni bir rekabet başlar. Erkeksi bir kız ve sıcak kanlı bir dahi kafa kafaya gittiğinde günlük okul hayatı nasıl değişecek? 2018 yapımı romantik ve gençlik Çin dizilerinden biri olan When We Were Young Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Neo Hou, Wan Peng, Gala Zhang, Marcus Li, Pan Mei Ye, Dai Lu Wa
Tür : Romantik, Okul, Gençlik, Aile
(IMDb: 7.6)
Situ Feng (Guo Junchen) okula geri dönmeye karar verdiğinde hayranları, sınıf arkadaşları ve medya onun her hareketini takip ettiği için ilgi odağı haline gelir. Çift kişiliğe sahip sıradan bir öğrenci olan Chen Qingqing (Sun Yining) ile tanışır. Accidentally in Love tüm bölümleriyle sitemizde tek parça olarak yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Amy Sun, Guo Jun Chen, Ma Li, Zhao Yi Qin, Zhou Mo, Cheng Mu Xuan
Tür : Romantik, Komedi, Okul, Gençlik
Zhao Gangan'ın romanından uyarlanan “Put Your Head On My Shoulder”, Zhu Dong Ning tarafından yönetilen 2019 romantik bir dramadır. Hayatta ne yapmak istediğinizi bulmaya çalışmak yeterince zor, ancak mezuniyet hızla yaklaşırken Si Tu Mo (Fei Xing) bu görevi neredeyse imkansız buluyor. Yetişkinliğin eşiğinde duran, hayattaki bu sonraki büyük adımı doğru adım yapma baskısı, Tu Mo'nun her şeyi ikinci kez tahmin etmesine neden oluyordu. Kendi istediği ile herkesin ondan beklediği arasında bocalayan Tu Mo'nun buradan nereye gitmesi gerektiği konusunda hiçbir fikri yoktur. En azından Gu Wei Yi (Lin Yi) ile tanışana kadar. Parlak bir fizik öğrencisi olan Wei Yi, hayattan ne istediğini tam olarak biliyor ve hayallerinin peşinden koşmaktan korkmuyor. Tu Mo'nun üniversite yaşamının bu son kısacık günlerinde bocaladığını izleyen Wei Yi, araya girip ona yardım etmeye karar verir. Tu Mo'yu gerçekten ne istediğini düşünmeye teşvik eden Wei Yi, kayıp arkadaşına bazen kalbinin sesini dinlemenin en iyisi olduğunu hatırlatarak, hayatın her zaman bir yapısı ve planı olması gerekmediğini görmesine yardımcı olur. Put Your Head On My Shoulder Çin dizi tüm bölümlerini yüksek kalitede Türkçe altyazılı izleyin.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Xing Fei, Lin Yi, Tang Xiao Tian, Zheng Ying Chen, Zhou Jun Wei, Zhou Zi Xin
Tür : Romantik, Komedi, Okul, Gençlik
(IMDb: 7.3)
“Profesyonel Single”, Lin Yan tarafından yönetilen 2020 Çin, üniversite temalı drama dizisidir. Qin Shen (Deng Chao Yuan) uzun boylu, yakışıklı, genç bir özenti heykeltıraştır. Becerilerini geliştirmek için sanat okuluna gitmeye karar verdi ve kendini zanaatına verdi. Mükemmellik için çabalıyor ve hiçbir şeyin - en azından romantizm - yoluna çıkmasını istemiyor. Hiç kız arkadaşı olmadı ve gönül meselelerinden uzak durmayı tercih ediyor. Onun kaderi, öyle görünüyor ki, yalnız yaşamak ve ölmek. Ancak sanat okulunda, yolu başka bir sürekli yalnızın yolu ile kesişir - Yuan Qian (Song Yi Ren) adında bir ressam. Ayrıca odaklanmış, azimli ve zekidir. Ve Yuan Qian, Qin Shen kadar aşk fikrine karşı değil. Bununla birlikte, o kadar seçici ki, tanıştığı hemen hemen herkeste hata buluyor. Öyle görünüyor ki hiçbir erkek onun yüksek standartlarını karşılamayacak gibi görünüyor. Sınıf arkadaşlarıyla birlikte bu ikili, becerilerini geliştirirken ve kişiliklerini tamamlamaya başlarken kendilerini keşfetme yolculuğuna başlar. Ancak zaman geçtikçe Yuan Qian ve Qin Shen sonunda aşkı bulabilecekler mi? Profesyonel Single Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle sizlerle! İyi seyirler dileriz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Ireine Song, Aaron Deng, Wang Run Ze, Hong Shan Shan, He Ze Yuan, Chen Ke Fan
Tür : Romantik, Komedi, Okul, Gençlik
(IMDb: 8.0)
Perfect and Casual, mükemmel profesör ve ortalama kız arkadaşınız arasındaki romantik bir hikayedir. Zhang Sinian (Miles Wei), obsesif-kompulsif bozukluğu olan bir profesördür. Herkesin gözünde o mükemmelliğin tanımıdır. Havalı, yakışıklı ve son derece zekidir. Yun Shu (Xu Ruohan) bir istatistik öğrencisidir. Bay mükemmel, bayan ortalamayla buluştuğunda ne olur? Perfect and Casual Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle buluşuyor. İyi seyirler dileriz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Wei Zhe Ming, Xu Ruo Han, Marguax, Zhao Luo Ran, Sheng Gang Shuai, Dai Yun Fan
Tür : Romantik, Komedi, Okul, Dram
Mischievous Kiss, duygularını Naoki Irie'ye mektupla itiraf etmeye karar veren Kotoko Aihara'nın hikayesidir. İtiraf üzerine, onu okulun konuşması haline getirerek reddeder. Aynı gün yeni inşa ettiği eve taşınır, ancak bir depremden sonra ev yıkılır. Babasının eski bir arkadaşı, kalmaları için evini teklif eder, ancak Naoki'nin evi olduğu ortaya çıkar. Uyarlama senaryosuyla sevilen Japon dizilerinden Itazura na Kiss: Love in Tokyo Türkçe altyazılı izleyin.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Yahagi Honoka, Furukawa Yuki, Yamada Yuki, Tanaka Yoji, Nishimura Tomomi
Tür : Romantik, Komedi, Okul
Zhang Jingmei'nin en seçkin okul Bencheng Koleji'ne transferinin ilk gününde, "kampüs şeytanı" Long Riyi ile karşılaşır. Birbirlerine karşı çekişmeleri, okulun geri kalanını etkileyen bir aşk ilişkisini başlatır. Romantik ve okul türünde beğenilen Çin dizilerinden Dragon Day, You're Dead Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Hou Pei Shan, Anson Qiu, Wei Zhe Ming, Rain Lau, Zhang Shuang Li, Huang Qian Shuo
Tür : Romantik, Gençlik, Okul, Dram
(IMDb: 7.3)
Bir cerrah aniden on sekiz yıl öncesine döner ve sınıf arkadaşı Han Fei ile tanışır ve onun gardını indirmesine ve kalbindeki düğümü çözmesine yardım eder.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Li Yi Nan, Sabrina Zhuang, He Ze Yuan, Wang Rui, Zheng Miao, Yu Hao Yang
Tür : Romantik, Okul, Gençlik, Fantastik
(IMDb: 6.3)
Kameyama Fuuko, oldukça huzurlu mahallesinde mutlu bir hayat süren hayat dolu bir kızdır. Herkes onu sever ve tek endişesi ertesi gün başlayacak lisedir. Ta ki onun yaşındaki iki kuzeni onun binasına taşınana kadar. Görünüşte çatışan kişilikleri olan Shinpo kuzenleri Ichi ve Daiya, şimdi üst kattaki dairede yaşıyor! Pek iyi olmayan ilk izlenimden sonra, Fuuko çabucak ikisinden de hoşlanmadığına karar verir. Ama sosyal olmayan Ichi sınıfına girdiğinde ve işleri daha da kötüleştirdiğinde ne yapacak, her zaman onun yaramaz kuzeni Daiya ile karşılaşıyor gibi görünüyor.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Takahashi Hikaru, Nakao Masaki, Hayashi Karasu, Kawazoe Noa, Tateishi Haruka, Osawa Hikaru
Tür : Romantik, Komedi, Okul, Dram
Filtrele 1178 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori