Dizi Arşivi

(IMDb: 7.7)
Panin ve Arisara , Rayong eyaletinde tanışırlar. Panin hırsızlar tarafından saldırıya uğrar ve Arisara ona yardım eder. Onu şantiyede ustabaşı zanneder ve cüzdanını kaybettiği için ona para verir. Birbirlerinin kim olduğunu bilmeden aşık olurlar. Panin onun cömertliğinden etkilenir ve bir kez olsun ondan parası ve statüsü için değil, kendi olduğu için hoşlanan bir kız bulduğunu düşünür. Kız da onun dürüstlüğünden etkilenir. Bangok'a döndüklerinde Arisara, Panin'in gerçek kimliği hakkında onu kandırdığını öğrenir. Panin de Arisara'nın, erkek kardeşi Yoh'un sevgilisi olduğunu öğrenir ve ikisi de öğrendiklerine çok sinirlenirler. Kardeşine daha önce tanıştıkları ve birbirlerinden hoşlandıkları gerçeğini açıklamaya cesaret edemezler. Panin onun aşkını önemsemediğini ve tıpkı kardeşiyle flört ettiği gibi, onunla da sadece flört ettiğini düşünür. Ayrıca onu Non adında bir adamla yanyana görür. Arisara'nın, kardeşiyle birlikte olması düşüncesiyle mücadele ederken, Yoh'un Arisara'ya olan takıntılı aşkı yanlış anlaşılmaları beraberinde getirir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Jes Jespipat Tilapornputt, Esther Supreeleela, Wawwa Nicha Chokprajakchat, Ben Raviyanun Takerd
Tür : Tarih, Romantik, Dram
Her ikisi de kariyerlerini büyütmekle meşgul olan iki evli çifti - Shen Mingbao ve kocası Yang Zheng'i ve görüşleri çok daha genç olan kocasıyla çatışan arkadaşı Xiao Xue'yi takip eden bir hikaye. BT uzmanı Yang Zheng (Peng Guanying) ile doğru yaşta tanıştıktan sonra, Shen Mingbao (Yang Zishan) hızla evlenir. Ancak, yeni evliler yoğun programları nedeniyle birbirlerine zar zor vakit ayırabiliyorlar ve haftada sadece iki kez görüşüyorlar. Shen Mingbao'nun çocukluk arkadaşı Xiao Xue (Lin Peng), Çincede açık tenli, zengin ve güzel anlamına gelen bir baifumei'dir. Birden kendisinden sekiz yaş küçük bir aktör olan Chen Tong (Eden Zhao) ile evlenir. Xiao Xue, kocasının bir kariyer yapmasına izin vermek için Shen Mingbao'nun çalıştığı yer olduğunu fark etmeden bir şirket satın alır. Müşteri kaybını telafi etmek için Shen Mingbao'nun iki kez çalışması gerekiyor ve bu da düşükle sonuçlanıyor. Olanları öğrendikten sonra Yang Zheng, Shen Mingbao'nun karı koca arasında çatışmalara neden olan onun adına istifasını verir. Xue Kexin ve Chen Tong'un farklılıkları boşanmalarına yol açar. Yang Zheng'in kariyerinde bir aksilik yaşadığı bir dönemde Shen Mingbao tekrar hamile kalır. Shen Mingbao'ya eskisinden daha çok çalışmaktan başka seçenek bırakmıyor. Xue Kexin'in en iyi arkadaşı Zhang Songwen (Zhang Dingfei) bir iş kurmak için Çin'e döner. Yang Zheng'den kendisi için kod yazmasını ister ve sonunda iş ortağı olurlar. Zhang Songwen'in gelişi, Shen Mingbao'nun evliliğinde eşi görülmemiş bir krize neden olur. Bir çift işleri yoluna koymaya çalışırken, diğeri boşanmayı düşünür.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Yang Zi Shan, Peng Guan Ying, Lin Peng, Zhao Zhi Wei, Ma Su, Lauren Tong
Tür : Romantik, İş, Yaşam, Dram
(IMDb: 7.3)
He Feng, yüksek yeteneklere ve IQ'ya sahip bir teknoloji uzmanıdır ve sınıf arkadaşlarının çoğundan daha akıllı büyümüştür. Ancak, genç yaşı nedeniyle kariyeri için yeteneklerinden şüphe ediliyor. Üniversitede senaryo yazarlığı eğitimi almayan senarist Wang Xiaoan, bir gerilim senaristi olarak etiketlenmekten kurtulamıyor, kariyerlerinde de bir darboğazla karşı karşıya kaldı. He Feng, yeni şirkette yer edinmek için kayakla ilgili hikaye tabanlı bir oyun geliştirmeye hazırlanıyor. Hikayeyi geliştirmek için acilen bir kayak ustasına ihtiyacı var. Wang Xiaoan'ın bir kayak ustası olduğunu öğrendikten sonra, He Feng işini kaybetmek üzere olan Wang Xiaoan'a yardım etmek için inisiyatif aldı. Wang Xiaoan, senaryo yazma hayalini sürdürmek için eski erkek arkadaşıyla görüşme konusunda isteksiz olsa da işi kabul etmek zorunda kaldı. "Toz Kar" oyunu nedeniyle yeniden bir araya gelen iki genç, isteksizce birbirlerini yeniden anlamaya başladılar ve iş yerinde anlaştılar. İkisinin de içinde bulunduğu benzer durum birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamıştır. Wang Xiaoan, He Feng'e karşı olan önyargısını yavaş yavaş bıraktı ve ikisi, planı tamamlamak için çok çalışma sürecinde tekrar birbirlerine çekildiler ve aşık oldular. Kayak, ikisini yeniden bir araya getirdi ve kar alanı aşklarının yeni başlangıç noktası oldu.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Koh Gao, Xu Xiao Nuo, Zhang Xin, Jerry Yu, Su Jian Quan, Zeng Ke Lang
Tür : Romantik, Spor
(IMDb: 8.3)
Aynı adlı romandan uyarlanan KinnPorsche The Series, üniversite öğrencisi Porsche Pachara'yı (Apo Nattawin) ana koruması olarak getiren bir mafya ailesinin ikinci oğlu Kinn'in dünyasını anlatıyor. İkili birbirine kenetlenirken aynı zamanda birbirlerine aşık olurken, dünyaları feci bir hal alır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Mile Phakphum Romsaithong, Apo Nattawin Wattanagitiphat, Bible Wichapas Sumettikul, Build Jakapan Puttha
Tür : Aksiyon, Romantik, Suç, Dram
(IMDb: 7.6)
Aldatan Eş, evlilikte en önemli değerlerden biri olan -dürüst-ü vurgular. Bir partner onu aldattığında, sonunda aileyi yok edecektir. Hikaye iki değersiz çift etrafında dönüyordu - çapkın bir sosyal kadın ve onun mükemmel kocası ve hasta ama iyimser bir kadın ve başarılı olmak için her şeyi yapacak olan hırslı kocası. Bir aşk üçgenine dahil olduklarında hikaye karmaşıklaşır. Merhamet aşka dönüşecek mi?
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Pae Arak Amornsupasiri, Peak Pattarasaya Kreursuwansiri, Golf Anuwat Choocherdratana, Wawwa Nicha Chokprajakchat
Tür : Romantik, Dram
(IMDb: 7.7)
Hikaye, kendini hayat kurtarmaya adamış ünlü bir cerrah olan Dr. Prakam ile başlıyor. Ancak hayatını kurtarmaya çalışırken, en az görmek istemediği insanlar tarafından sık sık ziyaret edildi. Doktorların kurtarmaya çalıştığı insanların ruhlarını almaya çalışırken her gün ölüm geliyor. Tamamen zıt taraflar için çalışıyorlar, biri ölülerin ruhlarını toplamalı, diğeri o duruma gelmeden hayat kurtarmalı. Kaçınmaya çalıştığınız tek şeye aşık olmak mümkün mü ve ölümle doktor arasındaki aşk hikayesi nasıl devam edebilir?
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Nut Nutchapon Rattanamongkol, Karn Kasidej Hongladaromp, Cookkai Pavadee Komchokpaisan, Yacht Patsit Permpoonsavat
Tür : Romantik, Dram, Medikal, Doğaüstü
(IMDb: 7.0)
Noomnim, yeni işini kutladığı bir barda yakışıklı bir yabancıyla tanışır. Ancak onunla geçirdiği harika bir gecenin ardından numarasını kaybeder ve onu bir daha asla göremeyeceğini düşünür. Ancak yeni işindeki ilk gününde o çekici yabancının aslında patronu olduğunu fark eder.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Mook Worranit Thawornwong, Luke Ishikawa Plowden, Knomjean Kulamas Sarasas, Ohmi Ryota
Tür : Romantik, Komedi, İş
Wei Qing ve Zhou Shi uzun mesafeli bir ilişki içindeydi. Doğum gününü kutlamak için yurtdışındaki eğitiminden yeni dönmüştü. Ancak Wei Qing, Zhou Shi'nin uzun mesafeli ilişkilerini uzatacak denizaşırı staj teklifini durdurmak için araya girdikten sonra kavga ettiler. Soğuk savaşları sırasında, Zhou Shi, öngörülemeyen bazı koşullar nedeniyle Wei Qing'den ayrılmak zorunda kaldı. Ayrıca onunla ve arkadaşlarıyla tüm temasını kesti. 2 yıl sonra, Zhou Shi ülkede Wei Qing'in rakibinin asistanı olarak yeniden ortaya çıkar. Tekrar buluşurlar ve Zhou Shi'nin bir iş projesi nedeniyle Wei Qing'e yaklaşması gerekir. Birbirlerine karşı hala hisleri olsa da, Zhou Shi patronunun eski sevgilisiyle rekabeti nedeniyle tereddütlüdür. Öte yandan, Wei Qing, neden olduğuna dair hiçbir ipucu olmadan ondan ayrılma konusundaki tek taraflı kararından dolayı hala üzgün. Çift birlikte daha fazla zaman geçirdikçe, geçmişteki yanlış anlaşılmaları nasıl çözecekler?
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Yan Xi, Xu Xiao Nuo, Cai Yi Jia, Yang Xin Ying, Li Xin Bo, Hu Wen Zhe
Tür : Romantik, Yaşam, Dram, İş
(IMDb: 7.6)
Sroisabunnga, statüsü ve soyundan her zaman gurur duyan çok kibirli ve hırslı bir hanımefendidir. Küçüklüğünden beri babası tarafından çok şey öğretildiği için böyle oluyor. Bir gün babasını kaybettiği için teyzesinin evine taşınmak zorunda kalır. Orada Prens Aiyares ve Tian ile tanışır. Prens Aiyares, gençliğinden beri istediği hayalindeki adamdı. Ayrıca babası ona her zaman Prens Aiyares'in ona uygun olan adam olduğunu söylerdi. Tian, onu çok seven normal bir Çinli değirmen sahibiydi. Kalbi Tian'ı sevse de babasına Prens Aiyares'i sadece hayat arkadaşı olarak seçeceğine söz verdiği için onu seçemez. Öte yandan Tian, Sroisabunnga'yı çok sevdiği için birçok acıyla karşı karşıya kaldı. Peki Sroisabunnga ve Tian mutlu sonla bitecek mi? 
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Baifern Pimchanok Luevisadpaibul, Nine Naphat Siangsomboon, Punjan Kawin Imanothai, Prima Bhunjaroeun
Tür : Tarih, Romantik, Dram, Savaş
(IMDb: 8.0)
Tam zamanlı anne Shen Huixing, en iyi üniversitelerden birinin en iyi öğrencisiydi. Evlendikten sonra kocasıyla evlenmeyi ve çocuklarına öğretmeyi seçer ve yeteneklerini aileyi yönetmek için kullanır. Kocası Sheng Jiang Chuan işyerinde çok çalışıyor ve karısına ve kızına eşlik edecek zamanı olmadığı için son derece meşgul. Tüm aile sorumlulukları Shen Hui Xing'e düşer. Kızı büyüdükçe, Shen Hui Xing zamanın geldiğini hisseder ve işyerine dönmeye karar verir, ancak Sheng Jiang Chuan'ın çalıştığı şirketle rekabetçi bir ilişkisi vardır. İşyerine girdikten sonra Sheng Jiang Chuan'dan daha fazla aile sorumluluğunu paylaşmasını ister ve bu da ikisi arasında sürekli sürtüşmelere yol açar. Bir kazanın meydana gelmesi, Shen Hui Xing ve Sheng Jiang Chuan arasındaki çatlağı büyütür ve ikisi arasında bir boşanma savaşını tetikler. Daha sonra, Shen Hui Xing işyerinde yavaş yavaş tanınırlık kazanır, Sheng Jiang Chuan da karısının evde katkısını anlar ve ikisi yavaş yavaş birbirlerine olan eski aşklarını geri kazanır. Genç çift, işyeri çatışması ve duygusal çatışmanın ortasında büyür ve sonunda aileleri ve kariyerleriyle daha olgun bir şekilde yüzleşmeyi öğrenir. Birbirlerine güvenmeyi, birlikte büyümeyi, kariyerlerinde birlikte savaşmayı ve ailedeki sorumlulukları paylaşmayı seçiyorlar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Tong Da Wei, Bai Bai He, Jiang Xin, Gao Ye, Lawrence Wang, Shi An
Tür : Romantik
Filtrele 1319 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori