Dizi Arşivi

(IMDb: 7.7)
Panin ve Arisara , Rayong eyaletinde tanışırlar. Panin hırsızlar tarafından saldırıya uğrar ve Arisara ona yardım eder. Onu şantiyede ustabaşı zanneder ve cüzdanını kaybettiği için ona para verir. Birbirlerinin kim olduğunu bilmeden aşık olurlar. Panin onun cömertliğinden etkilenir ve bir kez olsun ondan parası ve statüsü için değil, kendi olduğu için hoşlanan bir kız bulduğunu düşünür. Kız da onun dürüstlüğünden etkilenir. Bangok'a döndüklerinde Arisara, Panin'in gerçek kimliği hakkında onu kandırdığını öğrenir. Panin de Arisara'nın, erkek kardeşi Yoh'un sevgilisi olduğunu öğrenir ve ikisi de öğrendiklerine çok sinirlenirler. Kardeşine daha önce tanıştıkları ve birbirlerinden hoşlandıkları gerçeğini açıklamaya cesaret edemezler. Panin onun aşkını önemsemediğini ve tıpkı kardeşiyle flört ettiği gibi, onunla da sadece flört ettiğini düşünür. Ayrıca onu Non adında bir adamla yanyana görür. Arisara'nın, kardeşiyle birlikte olması düşüncesiyle mücadele ederken, Yoh'un Arisara'ya olan takıntılı aşkı yanlış anlaşılmaları beraberinde getirir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Jes Jespipat Tilapornputt, Esther Supreeleela, Wawwa Nicha Chokprajakchat, Ben Raviyanun Takerd
Tür : Tarih, Romantik, Dram
Shu ve Wei eyaletleri savaşta. Shu, hatalı istihbarat nedeniyle önemli bir şehir için verdiği savaşı kaybetti. Sonuç olarak, Chen Gong (kod adı Baidi) adlı Wei'deki casuslarının Shu'ya ihanet ettiği varsayılır. Bir istihbarat subayı, Xun Xu, neler olduğunu araştırmak ve Chen Gong'u öldürmek için Wei'ye gönderilir. Ancak Xun Xu, Chen Gong'a tamamen güveniyor ve araştırmaları sayesinde bir Wei casusunun Shu'nun istihbarat teşkilatına sızdığını ve Chen Gong'un mesajlarını değiştirdiğini öğreniyorlar. Sadece casusun kod adının Zhulong olduğunu biliyorlar ama kim olduğu hakkında hiçbir fikirleri yok. Bunun da ötesinde, Xun Xu ve Chen Gong'un ikincisinin hain olmadığına dair hiçbir kanıtı yok. Chen Gong her iki tarafça da araştırılırken, Chen Gong'un kıdemli bir Wei askeri istihbarat subayını öldürmesi için sessizce bir plan yaparlar ve bir görevdeyken onun kimliğini üstlenirler. Wei'nin görevi, Shu'nun en yeni silah tasarımlarını Wuxian Tarikatı ile işbirliği yaparak çalmak. Aynı zamanda, Xun Xu Shu'ya dönecek ve Chen Gong'un öldüğünü bildirecek ve Zhulong'u dışarı atacak. Bu nedenle, Chen Gong, Zhulong'un kimliğini öğrenebilme umuduyla Wuxian Tarikatına sızmak için bir Wei subayı olarak kılık değiştirir. Ancak tarikat lideri, Zhulong'un istihbaratı nedeniyle Chen Gong'un Baidi olduğundan şüpheleniyor. Xun Xu'ya gelince, Shu'nun siyaset nedeniyle 2 kampa bölünmüş istihbarat teşkilatında kime güvenebileceğini bilmeden soruşturmalarında engellerle karşılaşıyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Chen Kun, Bai Yu, Nie Yuan, Yin Zhu Sheng, Chang Yuan, Angelababy
Tür : Tarih, Gizem, Suç, Savaş
(IMDb: 7.6)
Sroisabunnga, statüsü ve soyundan her zaman gurur duyan çok kibirli ve hırslı bir hanımefendidir. Küçüklüğünden beri babası tarafından çok şey öğretildiği için böyle oluyor. Bir gün babasını kaybettiği için teyzesinin evine taşınmak zorunda kalır. Orada Prens Aiyares ve Tian ile tanışır. Prens Aiyares, gençliğinden beri istediği hayalindeki adamdı. Ayrıca babası ona her zaman Prens Aiyares'in ona uygun olan adam olduğunu söylerdi. Tian, onu çok seven normal bir Çinli değirmen sahibiydi. Kalbi Tian'ı sevse de babasına Prens Aiyares'i sadece hayat arkadaşı olarak seçeceğine söz verdiği için onu seçemez. Öte yandan Tian, Sroisabunnga'yı çok sevdiği için birçok acıyla karşı karşıya kaldı. Peki Sroisabunnga ve Tian mutlu sonla bitecek mi? 
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Baifern Pimchanok Luevisadpaibul, Nine Naphat Siangsomboon, Punjan Kawin Imanothai, Prima Bhunjaroeun
Tür : Tarih, Romantik, Dram, Savaş
(IMDb: 7.6)
1930'larda Şanghay'da çeşitli güçler kabarıyordu ve toplum kargaşa içindeydi. Ningbo'dan zengin bir işadamının kızı olan Ding Yi Qing, tek başına Şanghay'a gelir ve yeraltı işçileri Lin Mo Sheng, Dong Hong Yu, Du Ying ile tanışır. 1938'de Japonlara Karşı Savaşın ve 1942'de Pasifik Savaşı'nın patlak vermesinden sonra, Şanghay'daki yeraltı gizli cephesinde, özellikle ekonomik cephede herkes çeşitli devrimci görevleri yerine getirir. İdeal gün için birlikte gençliklerini yakarlar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Zhang Jing Yi, Niu Jun Feng, Zeng Li, Lang Yue Ting, Liang Guan Hua, Jiao Gang
Tür : Tarih, Gerilim, İş, Dram
(IMDb: 5.0)
Tabloya hapsolmuş tahttan indirilmiş Veliaht Prens Heon, sessizce prensi koruyan bir muhafız Guem ve resim yapmayı ve şimdiki zamanda yaşamayı seven bir lise öğrencisi olan Eun Ho arasındaki zaman kaymalı bir fantezi romantizmi konu alıyor.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Jun, Yoo Hyun Woo, Kim Tae Jung, Yoon Ye Hee, Yang Seung Bin
Tür : Tarih, Romantik, Fantastik, BL
(IMDb: 7.5)
Yue Zi adında bir hizmetçi, metresi Bai Yin ve Yang Xiao'yu evlilikte birleştirmeye çalıştı ama yanlışlıkla metresinin nişanlısı Yang Xiao'ya aşık oldu. İkisi, ebeveynlerinin ölümlerinin ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için birlikte çalıştılar ve bir ticaret yolunu restore ederek renkli, tatlı ve kalıcı bir hikaye yarattılar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Jade Cheng, Wang Run Ze, Shao Xing Ying, Lin Feng Song, Xiong Yue Xi, Ren Yin Song
Tür : Tarih, Romantik, Komedi, Gizem
(IMDb: 8.6)
Dizi, iki ana kadın karakter hakkındadır. Bunlardan biri, Şanghay'da imrenilecek her şeye sahip ünlü bir kadın yazar olan Xu Youyi, kocasının onu aldattığından habersiz, ikiyüzlü bir kadınla karşılaşan isimsiz bir mektup rüyasının gerçeğini ortaya çıkarana kadar büyüleyici güzel ve mutlu bir ailedir. Aile, zaferinin kurtarılamayacak şekilde parçalandığını düşünüyor. Bir diğeri, fotoğraf stüdyosu sahibi kılığında, yalnız, kayıtsız, şehirde dolaşan, hayatın “gökyüzü”nü arayan, bu arada şehirdeki tek “sıcaklığı” arayan bir kadın suikastçı Yan Wei.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Zhang Nan, Annie Sun, Liu Zhi Yang, He Feng Tian, Zhou Da Wei, Qiao Jun Da
Tür : Gerilim, Gizem, Tarih, Romantik
(IMDb: 7.1)
Güney Chu'da küçük bir dükkanda bulunan genç kız kardeşini küçükken küçük kız kardeşiyle birlikte kaybetti. Babasının sevgisizliğini telafi etmek için, küçük kız kardeşi gibi davranması ve babasının iyiliğini kazanmak için eve gitmesi için Pekin'den genç bir kız olan Huang Zixuan'ı tuttu. Leng Yaozu aristokrat bir ailede doğdu, ancak iş dünyasında kendi başına ayakta durmayı başardı.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Zheng Miao, Ryan Cheng, Li Jun, Niu Xin
Tür : Tarih, Romantik
(IMDb: 8.3)
Hangzhou'da bir çay evi açan Zhao Pan'er, nişanlısı Ouyang Xu'nun sivil sınavları başarıyla geçtiği müjdesini alır. Ancak daha sonra onu terk ettiğini anlar. Güzel ve zeki Zhao Pan'er, hayatındaki birçok deneme ve sıkıntının ortasında, eski zamanlarda eşitliğe ulaşmak için düşük sosyal statüden kadınlara kapılar açar. Kadere boyun eğmek istemeyen Zhao Pan'er (Liu Yifei), nişanlısından bir açıklama talep etmek için başkente gitmeye karar verir. Yolda, dolandırılarak evliliğe uğrayan ve taciz kurbanı olan yakın arkadaşı Song Yinzhang'ın yardımına koşar. Aynı zamanda, başarısız evliliği intihar girişimine yol açan Sun Sanniang'ı da kurtarır. Ouyang Xu, Zhao Pan'er'in onu bulmaya geldiğini öğrendiğinde, aslında onu kovmaya çalışır. Zhao Pan'er, Song Yinzhang ve Sun Sanniang, başarıya giden yolda kendi yeteneklerine güvenerek Bianjing'de kalmaya karar verirler. Her türlü zorluğu yaşayan üç kız kardeş, küçük bir çay evini Bianjing'deki en büyük kuruluşa dönüştürmek için birlikte çalışırlar. Zhao Pan'er yavaş yavaş yaşamasına izin vermeyi ve Ouyang Xu'ya olan nefretinden kurtulmayı öğrenir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Crystal Liu, Chen Xiao, Ada Liu, Jelly Lin, Xu Hai Qiao, Dai Xu
Tür : Tarih, Romantik
(IMDb: 8.0)
Hikaye, 17. yüzyılda görevden alınan Kraliçe In-Hyun'u korumak ve ailesini idam ettiren kötü niyetli siyasi devlerden intikam almak için genç bir asilzade olan Kim Boong-Do'yu takip ediyor. Bir çocukluk arkadaşı Boong-Do'ya onu güvende tutmak için bir koruma büyüsü verdiğinde, neredeyse öldürülene ve sihirli bir şekilde gelecekte üç yüze taşınana kadar hiçbir şey düşünmüyor. Choi Hee-Jin, ünlü, trajik Kraliçe In-Hyun rolünü üstlendiğinde büyük çıkışını bulmaya çalışan mücadele eden bir aktris. Ama resmi Korece konuşan ve tarihi kıyafetler giyen bu çılgın, büyüleyici adama rastlıyor. Bir ilişki çiçek açmaya başlar, ancak Boong-Do iki farklı dünyada bir hayat yaşarken tam olarak gelişebilir mi?
Yapım Yılı : 2012
Oyuncular : Yoo In Na, Ji Hyun Woo, Kim Jin Woo, Ga Deuk Hee, Seo Woo Jin, Kim Won Hae
Tür : Tarih, Romantik, Komedi, Fantastik
Filtrele 1319 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori