AsyaKing

(IMDb: 7.6)
İki unutkan genç, Yue Jin Zhao ve Yue Qi, kimliklerini ve geçmişlerini aramak için bu topraklarda dolaşıyorlardı, ancak Yue Qi tüm parasını Yükselmiş Ruh Tarikatı'nın bir üyesine kaptırdı. Kaybedilen parayı geri kazanma sürecinde, kendi bölgesinde tarikatı yok etme ve suçlarını açığa çıkarma çabalarına öncülük eden "Evanescent" Luo ailesinin reisi Luo Zhou Yan ile buluşurlar. Yue kardeşler ve Luo Zhao Yan birbirleriyle ve Gerçek Dövüş İttifakı üyeleriyle güçlerini birleştirirler: Ju Shi Fang, Ming Xin ve amcası Xian Qing, kişisel şeytanlarının üstesinden gelirken ve öğrenirken tarikatın liderlerini ortadan kaldırmak için gölgelerde faaliyet gösteren gizemli örgütler hakkında.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Romantizm , Wuxia , Fantezi
(IMDb: 8.0)
Bir dağın zirvesinde yalnız yaşayan genç bir adam olan Yun Tian He, düzenli bir yaban domuzu avı gezisindeydi ve kısa ömürlü mezar yağmacılarından oluşan bir klandan genç kadın Han Ling Sha ile karşılaştı ve onun evine girmeye çalışıyordu. ebeveynlerinin mezarı, mezarın yıkılmasıyla doruğa ulaşır ve onu Ling Sha ile birlikte ebeveynlerinin geçmişini ortaya çıkarmak için dış dünyaya doğru bir yolculuğa çıkarır. Yolculuk sırasında, Tian He'nin babası ve genç yaştan beri Mt. Kunlun'un Qionghua Okulu'nda eğitim almış yetenekli ve nazik bir kılıç ustası olan Murong ile bağlantıları var gibi görünen Shouyang yargıcının evlatlık kızı Liu Meng Li ile karşılaştılar ve arkadaş oldular. Zi Ying.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Romantizm , Wuxia , Fantezi
(IMDb: 8.5)
Antik çağda, Çiçek Tanrıçası bir kızı doğurduktan sonra ölür. Ölmeden önce kızına Duygusuzluk Hapı verdi, astlarına kızın doğum hikayesini bir sır olarak saklamalarını ve onu 10.000 yıl boyunca Shui Jing'e hapsetmelerini emretti. Kızın adı Jin Mi. 4000 yıl sonra, Cennetsel İmparator'un ikinci oğlu Xu Feng, biri tarafından tuzağa düşürüldü ve yanlışlıkla Shui Jing'e girdi. Jin Mi tarafından kurtarıldı. 100 yıl birlikte yaşadıktan sonra, Xu Feng yavaş yavaş Jin Mi'ye karşı hisler geliştirdi. Onlara yakın biri, bu duyguları kendi çıkarları için kullanmak ister. Ashes of Love tüm bölümleri AsyaKing adresinde sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Yang Zi, Deng Lun, Luo Yun Xi, Wang Yi Fei, Chen Yu Qi, Zhou Ting Wei
Tür : Romantik, Dram, Fantastik, Wuxia
(IMDb: 7.7)
"Princess Agents", Wu Jin Yuan tarafından yönetilen 2017 Çin drama dizisidir. Xiao Xiang Dong Er tarafından yazılan 11 Chu Te Gong Huang Fei romanına dayanmaktadır. Kuzey Wei'nin kanunsuz zamanlarında masum vatandaşlar kaçırıldı ve kölelere dönüştürüldü. Chu Qiao (Zhao Li Ying), köleleştirilen ve zengin lordlar için bir av hedefi olarak bir ormana atılan şanssız insanlardan biridir. Kuzey Yan Prensi Yan Xun (Dou Xiao), Chu Qiao'yu kurtarır ve aralarında güçlü bir bağ oluşur. Ancak güçlü Yuwen ailesiyle arası bozulduğunda ve Yuwen Yue (Lin Geng Xin) onunla ilgilenmeye başladığında, Chu Qiao'nun sadakatinin nerede olduğuna karar vermesi gerekecek. Tarihi Çin dizilerinden Princess Agents Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Zhao Li Ying, Lin Geng Xin, Shawn Dou, Li Qin, Deng Lun, Wang Yan Lin
Tür : Romantik, Dram, Politik, Wuxia
(IMDb: 8.2)
Eternal Love of Dream, Qing Qiu'nun kadın hükümdarı ile Cennetsel Krallığın eski tanrısı arasındaki iki bin yıllık kalıcı aşkı konu almaktadır. Feng Jiu, vahşi doğada tek başına ölümsüz xiulian uygularken, bir canavar tarafından saldırıya uğradı ve Cennetsel Krallık'tan Donghua Dijun tarafından kurtarıldı. Karşılaşma Feng Jiu'nun kalbine derinden yerleşir ve borçlarını ödemek için Donghua'yı savaşa kadar takip etmeye karar verir. Yakında ona karşı olan iyi duygularının aşka dönüştüğünü fark eder, ancak Donghua, aşkın ne anlama geldiğini unutmuş bir tanrıdır. Donghua, Feng Jiu'yu korumak için onu insan diyarına gönderir ve bu da bir arkadaşının ölümüyle sonuçlanır. Feng Jiu, ölüleri hayata döndürebilecek kutsal bir meyve arayışında Kanatlı Kabile Prensesi Ah Lan Ruo'nun rüya dizisine girer, ancak Ah Lan Ruo'nun hayatını sonsuza kadar yeniden yaşamak için tuzağa düşer. Donghua, Feng Jiu'yu kurtarmanın bir yolunu bulur ve zaten onun sevgisine karşılık verdiğini fark eder, ancak önlerine başka bir engel çıkar. Eternal Love of Dream Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle AsyaKing adresinde sizleri bekliyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Dilraba Dilmurat, Gao Wei Guang, Li Dong Heng, Lawrence Wang, Yuan Yu Xuan, Fan Zhi Xin
Tür : Romantik, Dram, Fantastik, Wuxia
(IMDb: 8.0)
Savaş Tanrısı Jiu Chen, 50.000 yıl önce You Du Dağı'nda İblis Lordu ile savaştı. Generallerinden Yuan Zheng dahil tüm askerleri öldü. Jiu Chen, İblis Lordunu yendi ve onu mühürledi. Ama Jiu Chen neredeyse kendisi ölüyordu. Buzlu bir odada derin bir uykuya daldı. Ling Xi ile tesadüfi bir karşılaşma 50.000 yıl sonra onu uyandırır. Aynı zamanda, You Du Mountain aktivite belirtileri göstermeye başlar. İblis Lordu da uyandı ve mühründen kurtulmanın bir yolunu arıyor. Jiu Chen, bunun Ling Xi ile bir ilgisi olduğundan şüphelenir. Sadece onu uyandırmakla kalmıyor, varlığı da İblis Lordu'nu uyarmış gibi görünüyor. Bu yüzden Jiu Chen, ona göz kulak olması için onu Yüzen Bulutlar Sarayındaki evine hizmetçi olarak alır. Zaman geçtikçe, Ling Xi ve Jiu Chen aşık olurlar. Ama Jiu Chen, Ling Xi'de şeytani bir aura olduğunu keşfeder ve o, Şeytan Lordunun kurtulması için gereken anahtardır. Bu, Ling Xi'nin hem Cennet hem de Şeytani kabileler tarafından arandığı anlamına gelir. Ama Ling Xi tam olarak kim? Jiu Chen onu nasıl koruyacaktı? Aşkları önlerindeki sınavlardan sağ çıkabilecek mi?
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Chang Chen, Ni Ni, Li Dong Xue, Zhang Zhi Xi, Leo Li, Hai Ling
Tür : Romantik, Wuxia, Dram, Fantastik
(IMDb: 7.9)
Feng Wu (Yang Chao Yue) başlangıçta dahi bir kız olarak biliniyordu ve birçok insan tarafından övüldü. Ama bir gün kurnazlığın kurbanı olmakla suçlandı. Sonunda Feng Wu'nun da sürgün edilmesi gerekiyordu. Günümüzün modern dünyasından bir kız, Feng Wu'nun uygulama dünyasına ve bedenine girdi. Jun Lin Yuan'a (Xu Kai Cheng) aşık olur. Bu süreçte, Zuo Qing Yu (Jinna) kurnazdır ve Feng Wu'nun kritik bir durumda olduğu ve çok fazla saf anka kanı kaybettiği noktasına kadar ondan hoşlanmaz. Öğretmen sadece Feng Wu'yu kurtarmak için çok fazla enerji harcadı ve uykuya daldı. 21. yüzyılda, Meng Yuan (Yang Chao Yue) evde olmayı tercih eden genç bir kız ve geleneksel Çin tıbbı öğrencisidir. Yanlışlıkla başka bir uygulama dünyasına girdi ve Feng Wu'nun formu oldu. Bazen Feng Wu, Jun Lin Yuan ile bir ilişkisi olduğunda birçok yeni denemeye katlanmak zorunda kaldı. Ayrıca beklenmedik birçok şeye karıştı. Bu arada Meng Yuan, Feng Wu olarak yaşadığında, geleneksel Çin tıbbındaki bilgi ve becerilerini sevdiği insanları korumak için kullandı.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Yang Chao Yue, Xu Kai Cheng, Jinna Fu, Estelle Chen, Wang Hao Xuan, Guo Cheng
Tür : Romantik, Komedi, Wuxia, Fantastik
(IMDb: 8.7)
Efsanelere göre, savaş tanrısı bin yıl önce iblise karşı ölümcül bir savaşta cennetleri kurtardı. İkisi de gökten düştü ve dünyadan kayboldu. Chu Xuanji, onu oldukça bilgisiz ve beceriksiz yapan altı duyudan yoksun dünyaya doğdu. Kendisine aşık olan Lize Sarayı'nın seçkin baş öğrencisi Yu Sifeng ile arkadaş olur ve böylece geçmişten gelen komplolarla iç içe geçmiş bir xianxia romantizmine başlar. Zanhua Turnuvası Shaoyang Tarikatında düzenleniyor ve lideri Chu Lei'nin (He Zhonghua) iki kızı var - güvenilir en büyük kızı Chu Linglong (Zhang Yuxi) ve dövüş sanatlarında tembel ve berbat olan en küçük kızı Chu Xuanji (Yuan Bingyan). Yu Sifeng (Cheng Yi) ve Chu Xuanji bir tesadüf sonucu karşılaştıklarında, aralarında bir dostluk kurarlar. Yu Sifeng, Lize Sarayı öğrencilerinin aşık olması yasak olduğu için yüzleşmesi gereken sert sonuçlara rağmen Xuanji'ye aşık olur. Bu arada, Linglong, turnuvadaki faul eylemlerini eleştirdikten sonra Wu Tong (Huang Youming) ile çatışır. Misilleme olarak Wu Tong, Xuanji'yi yanlışlıkla yaralar ve okuldan atılır. Yaralarından kurtulan Xuanji, yetiştirmeye konsantre olacağına söz verir. Dört yıl sonra, Xuanji ve Yu Sifeng tekrar buluşur. Sifeng, ancak gerçek aşkı bulursa kırılabilecek bir lanet nedeniyle maske takar.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Cheng Yi, Yuan Bing Yan, Liu Xue Yi, Zhang Yu Xi, Bai Shu, Hou Meng Yao
Tür : Romantik, Dram, Fantastik, Wuxia
Jiu Yun, bin yıldır öğretmeni tarafından verilen bir resimdeki bayanı gözlemliyor. Onu ölümlü dünyada bulur ve o, Li'nin Prenses Yan Yan'ıdır. Yan Yan ve Zi Chen sevgilidir. Ancak Zi Chen'in babası, Li İmparatoru devirmek için Tianyuan'dan gelen iblislerle işbirliği yapar. Yan Yan'ın kraliyet ailesi öldürülür ve krallığı düşer. Ölen hizmetçisine benzemek için yüzünü değiştiren öğretmeni tarafından kurtarılır. Öğretmeni de ona yeni bir isim verir, Qin Chuan. Bu, iblisleri kontrol altına almasına ve ülkesini yeniden inşa etmesine yardımcı olabilecek ruhsal lambayı ararken düşmanlardan fark edilmesini önlemek içindir. Manevi lamba arayışı onu ölümsüzlerin yuvası olan Xiangqu Dağı'na götürür. Prenses Yan Yan olduğunu bilen Jiu Yun ile tanışır. Ona âşık olurken bir yandan da istediği manevi lambayı ona veremez. Jiu Yun, rahmetli öğretmeni tarafından lambayı korumakla görevlendirildi. Birbirlerine karşı hisler geliştirirken Jiu Yun ve Qin Chuan lamba için savaşırken işler nasıl sonuçlanacaktı? Lambanın arkasındaki sır nedir?
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Zhao Lu Si, Zheng Ye Cheng, Wang Meng Li, Liu Yi Tong, Jiang Yi Yi, Dai Yun Fan
Tür : Romantik, Wuxia, Fantastik
(IMDb: 7.6)
Gongsun Li, dövüş sanatları kıdemlileri Jing Ke ve Han Shen ile zorlu bir general olan büyükbabasının vesayeti altında büyüdü. Savaş nedeniyle, Gongsun Li'nin ailesi parçalandı ve onu evini terk etmeye ve Jing Ke ile kaçmaya zorladı. İki aşık birbirlerine güvenmeye başlamışlardır, ancak şans eseri bir karşılaşma onları en büyük düşmanları olan Qin Kralı Ying Zheng ile karşı karşıya getirir. Üçü, Ying Zheng'in gerçek kimliğini bilmeden arkadaş olurlar, ancak Ying Zheng, Gongsun Li'ye aşık olmaya başlar ve onun yanında kalması için planlar yapar. Jing Ke'yi zehirler ve panzehiri Gonsun Li karşılığında takas eder. Zoraki bir ilişki olarak başlayan şey, Gongsun Li'nin aksi halde acımasız olan Ying Zheng'e karşı daha nazik, daha yumuşak bir taraf bulması ile yavaş yavaş değişir. Bu arada, Han Shen de dövüş sanatları küçüğünü her zaman koruyabilmek için bir muhafız gibi davranarak saraya sızar. The King’s Woman Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle AsyaKing adresinde sizlerle!
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Dilraba Dilmurat, Vin Zhang, Liu Chang, Li Tai, Liao Xue Qiu, Zhang Xuan
Tür : Romantik, Dram, Wuxia
Filtrele 1178 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori