The Love Proposal - Asya Dizi İzle

Güzel bir resim öğretmeni olan Trinuch, Trinuch'un öğrencisinin başına gelen kaza nedeniyle kibirli ve sinirli bir adam olan Time'ı tanıdı. Bu, Time'ın ondan etkilenmesini sağladı. Onu daha sık görmeye geldi ve Trinuch da ona karşı iyi şeyler hissetmeye başladı. Ancak Zaman, Trinuch'a onu sevdiğini söylemekten korkuyordu çünkü Marisa ile olan eski aşkını hala unutamıyordu. Trinuch, acilen evlenmesi ve çocukları olması gereken bir LGBTQ kardeş olan Thuch ile evlenmeye karar verdi. Thuch'un başkan olarak konumunu korumasının tek yolu buydu. Zaman, Trinuch ile Thuch'un müstakbel gelini olarak tekrar karşılaştı ama duygularını ve Thuch'un sırrını Orachun'dan uzak tutması gerekiyordu. ve Chane, Thuch'un eski erkek arkadaşı, itibar ve para hedeflediği için dahil oldu. 2022 Tayland drama The Love Proposal Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Fern Nopjira Lerkkajornnamkul, Tre Porapat Srikajorn, Toy Pathompong Reonchaidee, Parn Khomkrit Duangsuwan, Yingying Sarucha Petchroj, Ice Athichanan Srisevok
IMDB : 9.6
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 1 Yorum

  • Tay DramaMisafir

    Oldukça fazla Tayland dizisi izlemiş biri olarak, bunun izlediğim en iyi Tay dizilerinden biri olduğunu söylemeliyim. Oyuncu kadrosunun kimyası muhteşemdi, iyi kurgu (Bazı Tayland dizilerinin kurgusunun özensiz olduğunu fark ettim). Erkek başrolün karakteri gerçekten toksik değildi, kibar, sadık ve hayalperestti. Herkese tavsiye ederim.


    0

    0