Forever and Ever Türkçe Altyazılı izle - AsyaKing.com

En iyi seslendirme sanatçısı Shi Yi ve kimya profesörü Zhou Shengchen, yavaş yavaş karşılıklı bir anlayış geliştirir. El ele, geleneksel işçiliği korumak ve hayatlarının geri kalanında birbirlerine eşlik etmeye karar verirken birçok fırtınanın üstesinden gelmek için çalışırlar. Shi Yi (Bai Lu), sektördeki en iyi seslendirme sanatçılarından biri olmasına rağmen mütevazılığını koruyor. Bir gün denizaşırı ülkelerden dönen centilmen Zhou Shengchen (Ren Jialun) ile karşılaşır. İlk görüşte bir yakınlık hissetmişler ve kısa bir karşılaşmaya rağmen birbirleri üzerinde derin bir etki bırakmışlardı. Ailesinin Yixing kil çaydanlık fabrikasını düşüşten kurtarmak için Zhou Shengchen, annesinin nişanlanması ve aile işini devralması talebini kabul eder. Ancak, evlilik düzenlemelerini reddeder ve baştan beri onu sevdiği için Shi Yi'ye teklif eder. Shi Yi, kalbinde Zhou Shengchen ile birlikte olmak istediğini bildiği için kolayca kabul eder. Birlikte geçirdikleri zaman boyunca yavaş yavaş yakınlaşırlar. Zhou Shengchen, memleketindeki kil çaydanlık endüstrisini yeniden canlandırmak için iş felsefelerindeki farklılıklar nedeniyle büyüklere karşı çıkmak zorunda kalır ve onu aile bağları ile iş için neyin iyi olduğu arasında bir seçim yapmak zorunda kalma ikilemine sokar. Neyse ki, Shi Yi ona elinden gelen desteği ve cesareti vermek için her zaman yanındadır. Zanaatkarlık sanatını korumak için bir çift olarak çalışırlar, sorunları birlikte aştıkça duyguları daha da güçlenir. Yağmur ve fırtınadan sonra duyguları daha da derinleşir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Ren Jia Lun, Bai Lu, Zhao Ya Mi, Ci Sha, Wang Yue Yi, Luo Ming Jie
IMDB : 8.4
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 2 Yorum

 • Aslihan yapiciMisafir

  One and Only’yi izlemedim çünkü bu hikayenin devamı olsa bile trajik sonuçların hayranı değilim. Belki kalbim yeterince güçlü olduğunda deneyeceğim.


  0

  0

 • _elifnur_09Misafir

  Birçokları gibi ben de “One and Only”yi izledikten sonra mutlu sonu bekliyordum. O&O, mutlu sonla bitmeyen güzel, trajik bir romantizmdir. Zhou Sheng Chen ve Shi Yi’nin her seferinde mutlu olmasını sabırsızlıkla bekliyorum. Bu drama romantik komedi değil ama sevimli bir romantizm diyebilirim.


  0

  0