Moonlight (2021) - Asya Dizi İzle

Kitap endüstrisinin yeni tanrısı Zhou Chuan (Ding Yuxi), internet çağında yayıncılığın öldüğünü ilan etti. Yuan Yue Yayınevi'nde yeni editör olan genç ve deneyimsiz Chu Li (Esther Yu) ile tanışır. Chu Li, yeryüzüne, cennete ve hatta Zhou Chuan'a hakaret etmekten çekinmiyor. Zhou Chuan yanlışlıkla Chu Li'nin yıllardır iletişim halinde olduğu "Maymun" kullanıcı adının sahibi olduğunu keşfeder. Zhou Chuan, hayranlarının gözünde sıcak ve nazik biri olarak bilinir, ancak Chu Li'nin bakış açısından, o diğerlerinin önünde ve kapalı kapılar ardında tamamen farklı olan iki yüzlü bir aktör. Bu nedenle, şımarık kız ve "aktör" öğretmen, uzun bir kitap yazma süreci boyunca ateşli günlük etkileşimlerine başlar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Yu Shu Xin, Ding Yu Xi, Yang Shi Ze, Ma Yin Yin, Wang Ting, Zhou Pu
IMDB : 8.4
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 2 Yorum

 • NermusMisafir

  Hevesli bir editör olan Chu Li ile son derece başarılı bir ilk yazar olan Zhou Chuan arasındaki aşk hikayesi etrafında dönen modern romantik drama. Bu, başrol çiftini duyurduklarından beri sabırsızlıkla beklediğim bir diziydi. Ding Yuxi’nin “Romance of Tiger and Rose” dizisini izlemekten keyif almıştım ve “Find Yourself”de Esther Yu’yu gerçekten sevmiştim.


  0

  0

 • Edibe_19Misafir

  Bu dizi, bir editör olan Chu li ve genç bir yazar olan Zhou Chuan hakkında güzel bir romantik komedi dramadır. 3 yıldır çevrimiçi arkadaş olan Chu li, ikisi de çevrimiçi ilişkilerinden habersiz olan Zhou Chuan’ın editörü olur. Bir nefret-aşk hikayesi etrafında dönen ilişkileri, hem çevrimiçi hem de gerçek hayatta güzel bir bağlantı kurulduğundan, sevimli etkileşimlere dönüşür. Ve yakınlaştıkça daha tutkulu bireyler olmak için birlikte çalışırlar.


  0

  0