Strong Woman Do Bong Soon - Asya Dizi İzle

Bir süper güçle dünyaya gelen eşsiz bir kız olan Do Bong Soon (Park Bo Young), tüm hayatını gizli bir harika kadın olarak geçirir. Bong Soon, yalnızca kendi ailesindeki kadın üyeler tarafından alınan bir güce sahiptir. Harika bir kadın olarak doğmasına rağmen, hayali bir video oyunu yaratıcısı olmaktır. Hikaye, bir otobüs şoförüne saldırı içeren bir kazaya yardım etmesiyle başlar. İnanılmaz gücü, bir video oyunu şirketi olan Ainsoft'un CEO'su Min Hyuk (Park Hyung Sik) tarafından tesadüfen görülür. Onu gördükten sonra, Bong Soon'un kendisini kimliği belirsiz bir kişiden gelebilecek tehditlere karşı korumak için koruması olmaya uygun olabileceğini düşünüyor. Min Hyuk daha sonra ikisi için de bir kazan-kazan çözümü olarak ona şirketine katılmasını teklif etti. Öte yandan, Bong Soon ve Guk Doo, arkadaşı ve ilk aşkı mahallesinde kaçırılan kadınları içeren bazı ceza davaları var. Bong Soon, Min Hyuk ve Guk Doo bu ceza davasını çözmeye karar verirler. Sevilen Kore dizi Strong Woman Do Bong Soon Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Ji Soo, Park Bo Young, Park Hyung Sik, Jun Suk Ho, Shim Hye Jin, Yoo Jae Myung
IMDB : 8.2
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 3 Yorum

 • Kdrama HayranıMisafir

  Strong Woman Do Bong Soon, altta yatan cinsiyet sorunlarına sahip eğlenceli bir romantik komedidir. Şovun her zamanki k-drama kinayeleri var; “zengin ve yakışıklı” chaebol varisi, onun muhalif ailesi, küstah kadın başrol, aşk üçgeni ve zorlukların ve engellerin üstesinden gelen “oğlan kızı alır” hikayesi.


  0

  0

 • FunnnndaMisafir

  Aslında ilk bölümler beni kendine bağladı. Kadın kahramanın daha çok bir “anti-kahraman” gibi, bencil ve biraz kaba olması hoşuma gitti, gerilim ve komedi arasındaki karşıtlık başta ilginçti ama sonra… Bilmiyorum, kafam karıştı.


  0

  0

 • AliMisafir

  Bu dizinin aldığı övgü ve yüksek reyting miktarı beni hala çok şaşırttı. Bu dizinin iyi olduğu hakkında o kadar çok övgü duydum ki yüksek beklentilerim vardı ve ne yazık ki beklentilerini karşılamadığını ve zevk almadığımı söylemek istedim.


  0

  0