The Heirs Türkçe Altyazılı izle - AsyaKing.com

Kim Tan (Lee Min-ho), Jeguk Group adlı büyük bir Kore holdinginin zengin bir varisidir. Aile işinin kontrolünü ele geçirmeye çalışan kardeşi Kim Won (Choi Jin-hyuk) tarafından ABD'ye sürgün edildi. Amerika'dayken, kız kardeşini aramak için oraya giden Cha Eun-sang (Park Shin-hye) ile tanışır. Bir varis olan Yoo Rachel (Kim Ji-won) ile nişanlı olmasına rağmen, Kim Tan çok geçmeden Eun-sang'a aşık olur. Kim Tan Kore'ye döndüğünde, eski en iyi arkadaşı düşmana dönüşen Choi Young-do (Kim Woo-bin), Tan'ı kızdırmak için Eun-sang'ı seçmeye başlar. Young-do'nun da Eun-sang'a aşık olması ve Kim Tan'ın aile işini sürdürme sorumluluğu ile aşk arasında seçim yapmak zorunda kalmasıyla gerginlik başlar. The Heirs Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle AsyaKing adresinde yer almaktadır.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Lee Min Ho, Park Shin Hye, Kim Woo Bin, Kim Ji Won, Kang Min Hyuk, Choi Jin Hyuk, Kang Ha Neul, Krystal Jung, Park Hyung Sik
IMDB : 7.5
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 1 Yorum

  • FDXMisafir

    Dürüst olmak gerekirse, The Heirs’in yayına gireceğini ilk duyduğumda çok heyecanlandım. Çünkü başrol oyuncuları seviyorum ve onların birçok dizisini beğendim.


    0

    0