The Sleepless Princess - Asya Dizi İzle

Chu Yue, aynı zamanda üvey babası olan İmparator'un gözünden düşmüş bir prensestir. Çok az kişinin bildiği bir sır saklıyor. Chu Yue gece boyunca uyuyamaz çünkü geleceği tahmin edebilecek rüyalar görür. Bunun nedeni, çocukken içine gömülü olan özel bir doğum taşıdır. Rüyasının öngördüğü durumu değiştirmeye çalışırsa, bir hayvana dönüşecektir. Chu Yue bunu 10 kez yaptı ve ölmeden önce sadece 2 şansı kaldı. Xue Yao, Xi Zhao ile girdiği savaştan yeni dönmüş güçlü bir generaldir. İmparator, Xue Yao ağabeyinin ölümünü araştırmak isterken onu izlemenin bir yolu olarak Chu Yue ile evlenmesini emretti. Chu Yue'nin ihtiyacı olan ipucu olabileceğini düşünüyor. Bu nedenle, evliliği memnuniyetle karşılar. Ancak Chu Yue'nin üvey kardeşi Prens Shun, evlilikten mutsuzdur ve sürekli Chu Yue'yi götürmeyi planlamaktadır. Chu Yue'nin bir sır saklaması ve Xue Yao'nun kardeşinin ölümüyle ilgili gerçeği öğrenmek istemesiyle, yanlış anlaşılmalar ve sorunlar ortaya çıkar. Mutlu son için onların üstesinden gelebilecekler miydi? The Sleepless Princess tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak sizleri bekliyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Hu Yi Xuan, Zheng Ye Cheng, Huang Can Can, Lin Xin Yi, James Yang, Zhou Da Wei
IMDB : 8.3
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 2 Yorum

 • senzdemirrrMisafir

  Uzun zamandır bir Çin dizisi izlerken bu kadar eğlenmemiştim. Kötü eleştiriler gördüm çünkü yayınlayan kanal bazı kötü kararlar aldı, oyuncuların ve yapımcı ekibinin bunda hiç suçu yok, takdirimizi hak ediyorlar. Genel olarak, bu benim için mükemmel bir yapımdı, birçok promosyonlu yüksek bütçeli dizilerden çok daha iyi! Bir deneyin, pişman olmayacaksınız!


  0

  0

 • NermusMisafir

  Karakter gelişimini ve hikayeyi seviyorum. Benim tarafımda sıkıcı bir an olmadığını hissettim ve sizin için de öyle olacağını umuyorum. OST gerçekten çok iyi, hikayeye ve sahnelere uyuyor. Sonu ve alternatif bir sonu nasıl ifade ettiklerini gerçekten seviyorum. Uzun bir süreçti ama gerçekten buna değdi. İzleyin ve bu türe ilginiz varsa kesinlikle beğeneceğinizi garanti edebilirim.


  0

  0